M jak Mieszkanie - 2019-08
Autor: Marcin Grabowiecki/Hompics <p>W sierpniowym wydaniu M jak Mieszkanie 2019 upiększamy wnętrza – w godzinę, dzień, weekend. Gwarantujemy szybką metamorfozę z efektem wow. Przybliżamy Poza tym podpowiadamy, jak komponować, oprawiać i eksponować zdjęcia. Wprowadzamy do domu egzotyczne dekoracje. Szykujemy pokój dla ucznia, a także prezentujemy królestwo rodzeństwa. Wybieramy zestawy do łazienki z wanną, w twoim ulubionym stylu.</p>
M jak Mieszkanie 8/2019

W sierpniowym wydaniu M jak Mieszkanie 2019 upiększamy wnętrza – w godzinę, dzień, weekend. Gwarantujemy szybką metamorfozę z efektem wow. Poza tym podpowiadamy, jak komponować, oprawiać i eksponować zdjęcia. Wprowadzamy do domu egzotyczne dekoracje. Szykujemy pokój dla ucznia, a także prezentujemy królestwo rodzeństwa. Wybieramy zestawy do łazienki z wanną, w twoim ulubionym stylu.

Spis treści M jak Mieszkanie 08/2019
nowości

Polecamy modne meble i dodatki

moodboard

Zatrzymaj wspomnienia z wakacji na dłużej i wprowadź do domu egzotyczne dekoracje. Kolorowe, wzorzyste przedmioty przywołają miłe chwile, pełne radości i letniej beztroski.

trendy

W duńskim stylu ceni się spokój, naturę i wygodę. Wnętrza są przyjazne domownikom, sprzyjają rodzinnej integracji. Tajemnica udanych aranżacji to trzy razy P: prostota, powściągliwość, przytulność.

Łazienkę, z wiadomych względów, ciągnie do wody. Przybiera kolor morza i plaży, łapie słoneczne akcenty. Przedmioty o opływowych kształtach i transparentne materiały dodają jej lekkości.

tak mieszkamy

Ania pochodzi z warszawskiej Pragi, Hubert z Mokotowa. Przez parę lat mieszkali na Saskiej Kępie. Gdy na świat przyszedł ich pierwszy synek, zdecydowali się osiąść w Porcie Praskim – między dwoma mostami, blisko Wisły, zoo i Starego Miasta.

Ola i Krzysztof chcieli, by ich dom w Poznaniu był przede wszystkim wygodny. O wnętrza zadbał Michał Hoffmann. Sami jednak mieli mnóstwo pomysłów, jak nowoczesny projekt dopasować do ich gustów i wyjątkowej ekspresji kolorystycznej. Szczególnie zależało im na żywym żółtym odcieniu.

Początkowo Kasia i Maciek zamierzali kupić mieszkanie na wynajem. Ale gdy okazało się, że zostaną rodzicami, szybko zmienili plany i zaczęli rozglądać się za większym M dla siebie. – W tym, które do tej pory zajmowaliśmy, nie zmieścilibyśmy się w trójkę – opowiadają.

pasują do wnętrza

W nowoczesnym i stonowanym mieszkaniu Anny i Huberta nie brakuje nawiązań do stylu vintage, występują zaokrąglone formy. Biało-czarnej kolorystyce towarzyszą meble i dodatki w ciepłym odcieniu drewna.

Motywem spajającym wystrój domu Oli i Krzysztofa jest kanarkowy odcień żółtego. Energetyczny, idealnie pasujący do czerni, bieli, szarości, drewna. Przytulną atmosferę we wnętrzach tworzą także funkcjonalne meble i starannie dobrane dekoracje.

Bliskość morza zobowiązuje. W tym gdańskim mieszkaniu nie mogło zabraknąć więc akcentów w kolorze niebieskim. Wraz z czernią, szarościami i ciepłym drewnem tworzą spójną, elegancką kompozycję.

architekt radzi

Mieszkania „z przeszłością” mają równie wiele uroku, co zaułków, utrudniających komunikację. Na szczęście układ pomieszczeń można poprawić. Oto doskonały przykład.

promocja

Tu najważniejszy jest uczeń. W swoim pokoju potrzebuje miejsc do nauki, przechowywania, wypoczynku i… wyrażania siebie. Razem z marką Agata urządzamy mu idealne wnętrze.

Choć urządzając miejsce do gotowania, myślimy o nim na samym końcu, to właśnie blender czy toster potrafią zmienić kuchnię w źródło drobnych, lecz bezcennych przyjemności. Małe AGD zasługują na najwyższe uznanie.

Odcień ciemny jak skórka świeżego awokado. Zgaszony, matowy, tajemniczo zmysłowy nadaje wnętrzom niepowtarzalny, elegancki charakter. I w wielkim stylu podbija salony!

dekorujemy

Najpiękniejsze z nich warto wydobyć z pamięci – nie tylko własnej, ale także aparatu, telefonu, komputera. Odbite na papierze fotograficznym, mogą posłużyć do stworzenia bardzo osobistej dekoracji wnętrza. Podpowiadamy, jak ją skomponować.

radzimy

Metamorfoza wnętrza może potrwać zaledwie godzinę, dzień, weekend. Wszystko zależy od tego, jakie zmiany chcemy wprowadzić. Szybka renowacja mebli, stworzenie domowej dżungli, dekoracja okna? Start!

pokój dziecka

Kiedyś był tu składzik rzeczy zapomnianych i suszarnia, potem Justyna i Wojtek przymierzali się do remontu wnętrza i urządzenia w nim swojej sypialni. Czas podpowiedział inne rozwiązanie. Po generalnej odnowie poddasze stało się królestwem dwójki ich dzieci. To był pomysł trafiony w dziesiątkę!

remontujemy

Przy urządzaniu tego pokoju na rodziców czeka długa lista wyzwań. Bo wnętrze ma sprzyjać nauce, rozwijaniu hobby dziecka, odpoczynkowi, zabawie, ćwiczeniom, spotkaniom towarzyskim. Nie można też pominąć funkcjonalności i spersonalizowanego charakteru aranżacji. Pomożemy ci przejść przez ten remont bez stresu.

kupujemy

Wanna! Bez niej wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia. Idealne miejsce do pielęgnacji, ale też relaksu. Wolnostojąca czy do zabudowy… każda może przemienić łazienkę w prywatne spa. Przygotowaliśmy dla was zestawienia pełne kolorów i wzorów.

przegląd

Zobacz, co ciekawego pojawiło się ostatnio na naszym rynku

spotkania

Teoretyk i praktyk odnawiania mebli, specjalista do spraw postarzania tych współczesnych, perfekcjonista i mistrz detalu z wyobraźnią – poznajcie Pawła Machometa, wykładowcę oraz blogera.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum

NOWY NUMER

[mjakmieszkanie-issue-generator] - Zajawka kup dostęp - dolna

Kup dostęp
M jak mieszkanie 03 2021